Коронавірус в Україні: гроші, тести, вибори | Свобода Live

9 окт 2020
9 565 Просмотров

Тест на коронавірус: яка його спражня ціна, чому в державних лабораторіях довго чекати результату та чи якісні тести в Україні?
«Коронавірусні» надбавки: скільки держава платить медикам за боротьбу з COVID-19 і як витрачає кошти з «ковідного» фонду?
Вибори під час пандемії: як проголосувати і не заразитися та скільки коштує епідбезпека на дільницях?
00:00 Свобода Live
01:27 Статистика із захворюваності на коронавірус
04:56 Тестування на COVID-19. Що кажуть люди?
09:50 Де тести українського виробництва?
23:00 Репортаж з лікарні
27:26 Чому міністр не може допомогти лікарям?
31:34 Міністр Степанов про кількість ліжок для хворих на коронавірус
36:10 Про ціни на ПЛР-тести
41:28 Міністр про гроші у "ковідному" фонді
44:52 Історія померлого лікаря від коронавірусу
50:29 Про доплати лікарям
52:52 Вибори в умовах пандемії
59:59 Чи справляється влада? Дискусія депутаток Кіри Рудик і Лесі Забуранної
01:12:02 Гроші на дороги чи на боротьбу з пандемією?
01:16:58 Думки глядачів
Учасники програми:
Сергій Комісаренко, академік, голова комісії з біобезпеки РНБО України;
Олег Савенко, син померлого від COVID-19 лікаря Василя Савенка;
Андрій Скіпальський, екс-керівник директорату громадського здоров'я МОЗ України;
Леся Забуранна, народний депутат України, «Слуга народу»;
Кіра Рудик, народний депутат України, «Голос»;
Сергій Постівий, член ЦВК.
Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: bit.ly/radiosvoboda-youtube
Ми у соцмережах
facebook.com/RadioSvoboda.Org
twitter.com/radiosvoboda
instagram.com/radio.svoboda
telegram.me/svoboda_radio
vk.com/radiosvobodaua
ok.ru/group/52030404493473
App Store goo.gl/6pPb4r
Google Play goo.gl/5QELhC
#РадіоСвобода #RadioSvoboda #СвободаLive

Комментарии
 • При въезде в Украину 14.09.2020г на КПП "Кучурган" ПСУ ввели в тел."Дия дома " сдал в Одессе ПЦР .В это тже день пришло сообщение ,что карантин отменнен,персональные данные удалены . При выезде с Украины 28.09.2020г в 23.00 КПП "Кучурган " сотрудник ПСУ обвинил меня в том,что прервал карантин .На мое объяснение ,что после сдачи ПЦР мне на моб.тел .пришло сообщение об отмене карантина ответил ,что у них такой информации нет и потребовал предъявить результат ПЦР на бумажном носителе . Мне повезло,что у меня на руках был результат ПЦР. Действительно ли ПСУ не получает информацию об отмене карантина или это был развод ?

  Давид ГоцманДавид Гоцман9 дней назад
 • Когда слушаешь ,Слуг народа' ,все виноваты 'попередныкы' ,они не причем

  Надия ЕльникНадия Ельник11 дней назад
  • @Надия Ельник І ЩЕ. Ви так з порохом привикли ВКРАСТИ в країні, що неможливо повірити в чесність Зеленського, що не можливо повірити, що договірнікив немає у нього із ким завгодно?!!! А порохоботи таки ПОДЛЮКИ, що навіть в свята-святих влізлі своїм РИЛОМ. МЕНДЕЛЬ - пам'ятаєте весь бруд навколо неї ,коли дружина ЗЕЛЕНСЬКОГО хворіла з дітьми на COVID ?...

   Александра КотАлександра Кот6 дней назад
  • @Надия Ельник Надія , тільки 16 марта 2015 г я пішла на пенсію. Працювала інженером на TV станції. Все, і давно, зрозуміла. Мої батьки мали 6 дітей. Зараз по всьому світу живуть. Дехто дуже високи посади займав в Білорусі, де я народилася, і в рашкі.... Та ЦЕ тільки рідненьки . Навіть ще в СРСР моя троюрідна сестра працювала в Африці, в Алжирі перекладачем в посольстві. .. Так УЖЕ сталося, що я УЖЕ давно дуже добре у всьому стала розбіратися. Крім них, рідних, у мене по всьому світу, ПОСТсовковому пространстві багато друзів ( і внізах ,і в верхах).І робочи, і інженери ,і бізнесменів. Я в інституті спортивним туристом була. Спросіть,як що знаєте туристів - зразу зрозумієте яки ми друзі...Колись(в Совку) простому інженеру неможливо було достать антибіотиків( ТІЛЬКИ через горісполком) Там мені не затверджено було . Мені туристи із Києва прислали і з Луганску на другий день УЖЕ в Ізюм привезли, тим самим врятували мою ДОНЕЧКУ. Їй тоді було тільки 6 ДНІВ від дня народження. ( З 1979 р).А мені 72. Мені неможливо локшіни на вуха ....

   Александра КотАлександра Кот6 дней назад
  • @Александра Кот Я не знаю ,как у вас,а у нас ,в городе 03.07.14г 97 спец машин ( из бюджета выд.65млн.гр/ демонстрировали их на площади📀.200машин приобрел Р.Ахметов по договоренности с Зелен. неизвестно на каких условиях.Но я знаю ,сыр не бывает бесплатным! к сожалению!В начале июня 19г.пра-во КНР в рамках договора ПОДАРИЛО 50авт.скорой помощи.По ответу по Иловайску:решение принимал не только Порошенко,были еще др командующие,сомнительн.репутации.Руководство армией потом почистили.Но я,ни в коем случае ,не оправдываю Порошенко за гибель наших защитников.Чтобы судить,нужно вникать.

   Надия ЕльникНадия Ельник6 дней назад
  • @Надия Ельник занадто багато треба писати, щоб порахувати ВСЕ те погане, що залишилося від медицини після пороха, а ще більше ТОГО, чого не зробив ВІН. Найголовніше ЩО ліквідували епідемічну службу і дослідження в цей галузі. Зараз, коли ТАК необхідно в короткий термін зробити тести на COVID , немає достатньо лабораторій і навіть спеціалістів немає. ЗЕ команді ВСЕ з нуля створюється , що там КАЗАТИ про ті швідки-рухлядь. . ЗЕЛЕНСЬКИЙ не ТІЛЬКИ за ДЕРЖАВНІЙ кошт все це придбав,а і олігархи БОГАТО ЧОГО купили і купують, за його дорученням. ЯКЩО не згодни, напишіть, скільки нових швидких з'явилися за п'ять років за пороха ?!!! І ТАК у всьому. Сьогодні день вшанування учасників бойових дій.. ГОВОРЯТЬ, зовсім не друзі, Зеленського, що Дебальцево і Іловайськ порох спеціально не захистив, нічого не зробив ДЛЯ захисту солдатів, ЩОБ показати ВСЬОМУ світу, яки кровожерливі рашісти. І ТАК у всьому себе проявив порох.

   Александра КотАлександра Кот7 дней назад
  • @Александра Кот Прошу обьяснять более доступно.Без лишнего юмора.Я такой юмор не понимаюЧтобы убедить ,нужно более конкретно и обьемно.

   Надия ЕльникНадия Ельник8 дней назад
 • Хворію короновірусом потрібні гроші на лікування 5167-4901-2262-0546

  Mark ZukerbergMark Zukerberg11 дней назад
 • Хай Леся Забуранна скаже конкретно що було зруйновано попередньою владою в мережі лабораторій. Тобто стан 2014 і стан 2019. А то розмазує і нема конкретики. Не можна депутату казати загальними фразами, бо то є популізм і наклеп

  Andreas GladkevichAndreas Gladkevich12 дней назад
  • По поводу державних коштів влити в приватні лабораторії, то тут як вибирати яким? Знову будуть відкати або кумівський вибір лабораторій...

   Andreas GladkevichAndreas Gladkevich12 дней назад
 • Журналістка створила теплу ванну чуваку із МОЗу🤨

  А КА К12 дней назад
 • Готовимся до тотального беспредела, все только начинается. Дальше нас ждет не то что плохо а критично. Зато все олигархи и дальше доят народ. Когда уже люди поймут, нет Украины уже продали нас с потрохами. Ждите експерементов над вашими детьми прививками

  Анатолий UAАнатолий UA12 дней назад
 • Только ИИСУС ХРИСТОС вера в него спасет Украину, токо покаяние народа принесет счастье!!!! А человек никогда сам по себе не может ничего изменить!!!!

  Вася КрестВася Крест12 дней назад
 • Разговор о направлении "ковидных" денег на строительство дорог, напомнил мне о колымской трассе, которая была построена на труппах граждан СССР. Что это? Дежавю?

  Irina Y.Irina Y.12 дней назад
  • Люди в этой системе ценностей---лишнее звено.Вот и строят дороги на костях людей. Народ, думай когда голосуешь!!!

   Tamara ChatyTamara Chaty12 дней назад
  • Не стоит удивляться с ситуации Covid --страной правит Барыга N2. Как это могло быть,что деньги с Covid переправить на строительство дорог???

   Tamara ChatyTamara Chaty12 дней назад
 • У всех депутатов забрать зарплаты и посадить на минималку и экономике легче будет

  Pol KyrrPol Kyrr12 дней назад
RUworld